Právě pro Vás plníme a připravujeme nákupní eshop. Objednávky stále přijímáme na eva@ceskebedynky.cz, tel. 773201072. Děkujeme za pochopení Eva Urbanová

Svatební dar a poděkování rodičům

Hledáte vhodný dárek pro novomanžele nebo chcete jen originálně poděkovat rodičům? České bedýnky jsou tu pro Vás. Do kvalitní dřevěné bedýnky můžete nechat vygravírovat vzkaz, přání nebo datum tohoto velkého dne. Rádi Vám do bedýnky také vložíme Váš osobní vzkaz, dárek nebo finanční hotovost. Tento dárek vyčaruje radost na tváři nevěstě, ženichovi i rodičům. Originální dárek pro novomanžele, který nepodléhá rychlé zkáze, vydrží v teplém počasí a není náchylný na rozbití při převozu? To je Česká bedýnka plná gurmánských produktů! Složení si můžete vybrat sami nebo Vám rádi poradíme.

Inspirativní článek, jak poděkovat svým rodičům, najdete na webu Svatby s láskou.

Darujte rodičům unikátní dárek. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Rovněž třeba rodiče mohou přivítat nového člena rodiny tradičním bedýnkou. Potěšilo by Vás takové milé přivítání? Vždy to bude dárek na míru - pro masožrouty i vegany, pro milovníky sladkého i ty, kteří rádi mlsají na slano. Barevné doladění dle barvy svatby je samozřejmostí. 

Pod%C4%9Bkov%C3%A1n%C3%AD%20rodi%C4%8D%C5%AFm

V%C3%ADt%C3%A1me%20t%C4%9B%20mezi%20n%C3%A1mi