Právě pro Vás plníme a připravujeme nákupní eshop. Objednávky stále přijímáme na eva@ceskebedynky.cz, tel. 773201072. Děkujeme za pochopení Eva Urbanová

Reklamační podmínky

Všechny produkty prezentované na tomto webu jsou sestavovány na zakázku dle zadání zákazníka. Z tohoto důvodu nelze uplatnit běžné ustanovení o odstoupení od smlouvy při koupi zboží na internetu dle ustanovení §1818 zákona č.89/2012Sb v platném znění. Zakázku lze po dohodě zrušit, pokud ještě nebyla zadána do výroby.

Na všechny výrobky poskytujeme záruku v době minimální trvanlivosti, která je uvedena na každém produktu. V rámci dárkového balení je vyznačena minimální expirace lahůdky, která je uvnitř balení (balíčku/bedýnky) a tato doba minimální trvanlivosti jí končí jako první. Dřevěnou bedýnku je možné opakovaně využít. Barevný odstín se může v realitě lišit, neboť každý monitor je odlišně kalibrován. Vše si můžete osobně prohlédnout v naší provozovně. Prosíme vezměte v úvahu, že samotné dřevo, ze kterého je bedýnka vyrobena (smrk/borovice), je přírodní materiál a může dojít k odlišnosti i mezi jednotlivými kusy stejného druhu.

Pozor, ač jsou naše bedýnky teplotně stabilní (skladové podmínky doporučené výrobci lahůdek jsou do 25°C) a obsahují české delikatesy té nejvyšší kvality s dlouhou expirací je třeba o ně pečovat zejména při přepravě. Zboží je křehkého charakteru, ale vše se snažíme zabalit tak, aby při přepravě nedošlo ke zbytečnému poškození.

Upozornění: Za kvalitu ručíme, a proto každý finální produkt (bedýnka) je označena naším logem z boční strany. Na bedýnku vám však rádi dle zadání vygravírujeme logo firmy nebo vlastní text. Z každého výrobku se tak stane velmi osobní a unikátní dárek.