Právě pro Vás plníme a připravujeme nákupní eshop. Objednávky stále přijímáme na eva@ceskebedynky.cz, tel. 773201072. Děkujeme za pochopení Eva Urbanová

NAŠE HODNOTY

V čem jsme jiní?

Výroba bedýnek a jejich kvalita

Každá je originální ruční výrobek, nejčastěji z voňavého smrkového a borovicového dřeva. Na přání dokážeme vyrobit kolekce i z jiných materiálů jako je topol či dub. Kvalita dřeva je u nás vždy na prvním místě a klademe důraz i na dobře vysušený materiál. Při výrobě dřevěných bedýnek dbáme na vysokou preciznost zpracování a čisté stolařské začištění. Poctivá bedýnka prochází pečlivým výběrem jak materiálů, hřebíků, ale i lepidla. Bedýnky jsou bytelné a mají vysokou nosnost. Na žádném detailu nešetříme, vše včetně mašlí pochází od českých výrobců. Osobně si jezdíme i do pily vybírat voňavou a vysušenou jemnou dřevitou vlnu, kterou používáme na výplň bedýnek či balíčků.
Bedýnky se vyrábí na Chrudimsku v šikovných rukou pana Josefa a jeho týmu. Dlouho jsme hledali svědomitého a pracovitého člověk jako je on. 
 

Gravírování laserem do bedýnek

Gravírování laserem Vašeho osobního věnování či firemního loga se pečlivě věnuje pan Radek a jeho tým z Chrudimska. Naši dlouhodobou spolupráci hodnotíme společně na jedničku. Vnímání každého detailu je jejich vizitkou.Vypalujeme laserem i portréty, technicky složitá loga, ale i nápisy v různých jazycích. Laser velmi pozvedne již tak precizně ručně vyrobenou bedýnku v reprezentativní a osobitý dárek. Děláme společně radost vkusným doplňkem, který bude sloužit obdarovaným několik let. 

Co tvoří náplň Českých bedýnek?

Uvnitř najdete tradiční chutné trvanlivé delikatesy od výrobců z celé České republiky. Jsme jediní v České republice, kteří navštěvují všechny výrobny lahůdek a necháváme si vyrábět limitované kolekce pro jednotlivce i firemní klientelu.Přednost má u nás vždy česká plodina. Snažíme se o respekt k tradičním postupům ve výrobě, aby byly zachovány receptury a kombinace i pro další generace. 

Věříme, že poctivý a ryze český produkt na trhu dárkových předmětů chyběl a máme spoustu plánů do budoucna a nechceme zůstat jen u jídla. Děkujeme za Vaše tipy na nové lahůdky a šikovné výrobce. Společně s Vámi vylepšujeme nabídku o další dobroty. Tzv. šuškandou nám velmi pomáháte v doporučeních do dalších nových firem. Posíláte nám skvělé zákazníky a společně můžeme rozdat ještě více radosti. To je pro nás největší dar a i zároveň vysvědčení, který dobíjí energii a chuť do dalších plánů.
 
Zákazníci nás podrželi v nejtěžších chvílích, ale i víra v poselství Českých bedýnek
 
Před hlavní sezonou na podzim 2017 nás velmi zasáhla ničivá kalamita. Přišli jsme o vše, kompletní vybavení, vyladěné limitované edice lahůdek, ale i vysněné prostory na Dubině v Pardubicích. Zůstala nám víra v poselství Českých bedýnek, dále skvělý bedýnkový tým výrobců. Pomohli nám firmy a jednotlivci, kteří nás svými objednávkami podpořili a my mohli dál rozvíjet a stavět znova celou firmu a zázemí na Letišti v Pardubicích. A nikdy Vám to nezapomeneme!
 
Co tedy spojuje České bedýnky s našimi zákazníky? Podpora a důvěra v poctivé a chutné výrobky a naše šikovné lidi v regionech. Společně podporujeme českou ekonomiku. Po více jak 5 letech jsme s celým týmem vyrobili tisíce bedýnek různých velikostí. Kromě Austrálie rozdávaly radost k různým příležitostem na všech kontinentech světa. Vždy Česká bedýnka hrdě reprezentovala naši zemi v srdci Evropy.
 
Novinky a náš směr
 
Baví nás pro Vás vymýšlet nové kolekce na míru. Připravujeme kromě tří základních velikostí bedýnek i atypické bedýnky na přání. Rádi si hýčkáme firmy, které se k nám pravidelně vrací a tím nám pomáhají růst. Dokážeme připravovat malé balíčky na eventy, ale i dodávat jednotlivé trvanlivé lahůdky samostatně na veletrhy, školení, či do domácností.
 
Skladem máme celoročně bedýnky s nápisy k narozeninám, k výročím, ke svatbám a rovněž bedýnky vítající v novém zaměstnání.
 

Snažíme se Vaši důvěru nezklamat a neustále na sobě pracujeme.

Za celý náš skvělý tým Českých bedýnek

S láskou Eva Urbanová